CPF0805B909KE
MFR.Part #
CPF0805B909KE
JLCPCB Part #
C3987434
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS