CPF0805B309KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B309KE
JLCPCB Part #
C4159182
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS