RK73G2ATTD1873C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1873C
JLCPCB Part #
C5851683
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS