CPF0805B8R06E
MFR.Part #
CPF0805B8R06E
JLCPCB Part #
C4193084
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS