CPF0805B86R6E
MFR.Part #
CPF0805B86R6E
JLCPCB Part #
C4221131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS