AR0805FR-0724K9L
MFR.Part #
AR0805FR-0724K9L
JLCPCB Part #
C4326314
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS