SQMW5120RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMW5120RJ
JLCPCB Part #
C1368187
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 120Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS