CPF0805B78K7E
MFR.Part #
CPF0805B78K7E
JLCPCB Part #
C4284910
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS