CPF0805B768KE
MFR.Part #
CPF0805B768KE
JLCPCB Part #
C2143241
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS