CPF0805B715KE
MFR.Part #
CPF0805B715KE
JLCPCB Part #
C3934428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS