KUHP-11DT1-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUHP-11DT1-12
Description
-45℃~+70℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 20ms 20ms 240V@AC AgCdO - Power Relays