CPF0805B649KE
MFR.Part #
CPF0805B649KE
JLCPCB Part #
C4240053
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS