CPF0805B619KE
MFR.Part #
CPF0805B619KE
JLCPCB Part #
C4114991
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS