H8215KDCA
MFR.Part #
H8215KDCA
JLCPCB Part #
C3463400
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS