CPF0805B604RE
MFR.Part #
CPF0805B604RE
JLCPCB Part #
C4347369
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS