TE120B1K5J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE120B1K5J
JLCPCB Part #
C1569515
Package
Plugin
Description
1.5kΩ 120W ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS