CPF0805B51K1E
MFR.Part #
CPF0805B51K1E
JLCPCB Part #
C3927152
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS