CPF0805B4R53E
MFR.Part #
CPF0805B4R53E
JLCPCB Part #
C4158057
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS