CPF0805B47K5E
MFR.Part #
CPF0805B47K5E
JLCPCB Part #
C4301178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS