CPF0805B475RE
MFR.Part #
CPF0805B475RE
JLCPCB Part #
C4038010
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS