CPF0805B47KE1
MFR.Part #
CPF0805B47KE1
JLCPCB Part #
C2090917
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS