CRT0805-PW-1822ELF
MFR.Part #
CRT0805-PW-1822ELF
JLCPCB Part #
C3925258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS