CPF0805B7K5E
MFR.Part #
CPF0805B7K5E
JLCPCB Part #
C4058599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS