CPF0805B4K75E
MFR.Part #
CPF0805B4K75E
JLCPCB Part #
C3969889
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS