3522330RJT
MFR.Part #
3522330RJT
JLCPCB Part #
C2075507
Description
-55℃~+155℃ 250V 330Ω 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS