CPF0805B357KE
MFR.Part #
CPF0805B357KE
JLCPCB Part #
C3979241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS