CPF0805B33RE1
MFR.Part #
CPF0805B33RE1
JLCPCB Part #
C3938799
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS