ERJ-HP6D9762V
MFR.Part #
ERJ-HP6D9762V
JLCPCB Part #
C6034996
Description
-55℃~+175℃ 500mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS