CPF0805B232RE
MFR.Part #
CPF0805B232RE
JLCPCB Part #
C4209704
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS