CPF0805B30RE1
MFR.Part #
CPF0805B30RE1
JLCPCB Part #
C4005586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS