CPF0603F54R9C1
MFR.Part #
CPF0603F54R9C1
JLCPCB Part #
C2113555
Description
-55℃~+155℃ 50V 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS