CPF0805B2R49E
MFR.Part #
CPF0805B2R49E
JLCPCB Part #
C4296509
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS