CPF0805B2K21E
MFR.Part #
CPF0805B2K21E
JLCPCB Part #
C4049896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS