CPF0805B2K05E1
MFR.Part #
CPF0805B2K05E1
JLCPCB Part #
C1697077
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS