THS5082RJ
MFR.Part #
THS5082RJ
JLCPCB Part #
C1567184
Description
50W 82Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS