CPF0805B28R7E
MFR.Part #
CPF0805B28R7E
JLCPCB Part #
C3964408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS