CPF0805B255KE
MFR.Part #
CPF0805B255KE
JLCPCB Part #
C4237169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS