SG73G2ATTD4641C
MFR.Part #
SG73G2ATTD4641C
JLCPCB Part #
C5910636
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS