CPF0805B24RE1
MFR.Part #
CPF0805B24RE1
JLCPCB Part #
C4140580
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS