RR02J68KTB
MFR.Part #
RR02J68KTB
JLCPCB Part #
C1365603
Description
-55℃~+235℃ 2W 68kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS