CPF0805B24K9E
MFR.Part #
CPF0805B24K9E
JLCPCB Part #
C4258413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS