CPF0805B249KE
MFR.Part #
CPF0805B249KE
JLCPCB Part #
C4035993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS