ERJ-L06UF96MV
MFR.Part #
ERJ-L06UF96MV
JLCPCB Part #
C4141007
Description
-55℃~+125℃ 250mW 96mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS