CPF0805B22RE1
MFR.Part #
CPF0805B22RE1
JLCPCB Part #
C4020114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS