CPF0402B453KE
MFR.Part #
CPF0402B453KE
JLCPCB Part #
C4310576
Description
-55℃~+155℃ 453kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS