CPF0805B22KE
MFR.Part #
CPF0805B22KE
JLCPCB Part #
C2143263
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS