RN73C1E11K5BTD
MFR.Part #
RN73C1E11K5BTD
JLCPCB Part #
C2081682
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS