CPF0805B210KE
MFR.Part #
CPF0805B210KE
JLCPCB Part #
C4046359
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS