CPF0805B205RE
MFR.Part #
CPF0805B205RE
JLCPCB Part #
C5628183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS