CPF0805B215RE
MFR.Part #
CPF0805B215RE
JLCPCB Part #
C3966711
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS